اطلاعیه

 

در راستای تکریم اهل قلم و به مناسبت فرارسیدن سی‌­و­سومین نمایشگاه بین‌­المللی کتاب تهران، موسسه خانه کتاب برای پدید‌آورندگان آثار مکتوب شامل مولف، مترجم، مصحح، محقق و همچنین افرادی که نقشی در تولید اثر داشته‌اند از‌جمله ویراستار و تصویر‌گر و در سامانه اهل قلم ahleghalam.ir  ثبت‌­نام کرده‌­اند، خدمات نمایشگاهی در نظر گرفته است.

بدین منظور درخواست می‌شود پدیدآورندگان محترم که در سایت اهل قلم ثبت‌نام و تایید شده­‌اند (100% تکمیل) به پروفایل شخصی خود مراجعه نمایند و نسبت به بروزرسانی اطلاعات فردی (شامل: آدرس ،کدپستی، شماره همراه و ...) و اطلاعات کتابها (کتابهای اعلام وصول شده) تا تاریخ چهارم اسفندماه (4/12/1398) اقدام نمایند. با توجه به این­که گزارش فهرست پدیدآورندگان واجد شرایط دریافت خدمات در تاریخ پنجم اسفندماه (5/12/1398) از سامانه اهل قلم استخراج می­‌شود، اصلاحیه‌های بعد از چهارم اسفند ماه (4/12/1398) در گزارش مورد نظر منظور نخواهد شد.

شایان ذکر است:

  • فرایند و هرگونه خدمات در نمایشگاه، براساس اطلاعات درج شده در سامانه اهل قلم و شیوه­‌نامه اجرایی و بودجه تخصیص یافته می­‌باشد؛
  • نحوه دریافت خدمات به پدیدآورندگان واجد شرایط اطلاع رسانی خواهد شد.
  • امکان پاسخگویی فقط از طریق سامانه ahleghalam.ir تعریف شده است، لذا از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با واحد اهل قلم خانه کتاب جدا خودداری فرمایید.