اطلاعیه شماره یک

در راستای تکریم اهل قلم و به مناسبت فرارسیدن نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران با مساعدت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برای پدید‌آورندگان عضو در سامانه اهل قلم ahleghalam.ir با نقش­های مولف، مترجم، مصحح، محقق و همچنین افرادی که نقشی در تولید اثر داشته‌اند از‌جمله ویراستار و تصویر‌گر، اعتبار خرید کتاب (بن کتاب) در نظر گرفته است.

لطفا توجه بفرمایید:

 در این نمایشگاه بن کتاب به صورت اعتبار خرید به کد ملی افراد اختصاص می­یابد و این اعتبار فقط در زمان نمایشگاه( از اول بهمن تا ششم بهمن) در سامانه خرید کتاب به نشانی book.icfi.ir قابل استفاده است و بعد از پایان یافتن زمان نمایشگاه از اعتبار ساقط خواهد شد؛ بنابراین بن کتاب به صورت صدور یا شارژ کارت بانکی نخواهد بود.

شایان ذکر است:

  • اختصاص اعتبار خرید کتاب (بن کتاب)، براساس اطلاعات ثبت شده در سامانه اهل قلم و آیین­نامۀ اجرایی (قابل مشاهده در سامانه اهل قلم) و بودجه تخصیص یافته است؛
  • اختصاص اعتبار خرید کتاب (بن کتاب) روی کد ملی به پدیدآورندگان واجد شرایط اطلاع رسانی خواهد شد.
  • امکان پاسخگویی تنها از طریق سامانه ahleghalam.ir یا با شماره 91009898 داخلی 1 میسر است. بنابر این از مراجعه حضوری به واحد اهل قلم خانه کتاب و ادبیات ایران جدا خودداری فرمایید.