با احترام، به اطلاع می‌رساند

با عنایت به شیوع ویروس کرونا و همچنین لغو رویدادهای فرهنگی و هنری در سطح کشور و عدم برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال جاری و به منظور حمایت از ناشران و بازار کتاب، طبق اعلام رئیس محترم نمایشگاه مجازی کتاب تهران ، نمایشگاهی تحت عنوان: "نمایشگاه کتاب مجازی" در مورخ 01/11/99 لغایت 06/11/99 برگزار خواهد گردید؛

در این راستا و پیرو توافقات صورت پذیرفته امکان استفاده از باقی‌مانده موجودی بن کارت‌های صادره بانک در سنوات گذشته فراهم شده است، لذا مشتریان می‌توانند در صورت تمایل به خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب تهران نسبت به اخذ رمز دوم بن کارت نمایشگاه از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک اقدام نمایند. همچنین در صورت اعلام مفقودی بن کارت نمایشگاه و درخواست ایشان مبنی بر صدور مجدد و بهره‌برداری، امکان صدور کارت المثنی بن کارت و تولید رمز اول کارت با استفاده از الگوی «صدور آنی کارت هدیه -۸۵» در سیستم صرفاً جهت بن کارتهای با نام - اهل قلم و پس از احراز هویت وی مطابق با ضوابط و رویه‌های جاری بانک در کلیه شعب میسر می‌باشد. شایان ذکر است امکان صدور کارت المثنی برای پن کارت‌های بی‌نام و سازمانی وجود نخواهد داشت. لذا در صورت مراجعه مشتریان به محل شعب و درخواست ایشان مبنی بر صدور کارت المثنی مربوطه و یا دریافت رمز اول/ دوم کارت، همکاران محترم می‌بایست نسبت به انجام راهنمایی‌های لازم در این خصوص و انجام عملیات موردنیاز برای وی اقدام نمایند.

از این رو شایسته است روسای محترم شعب ضمن مطالعه، مراتب را به اطلاع کلیه کارکنان ذیربط رسانده و بر حسن اجرای آن نظارت لازم و کافی معمول نمایند.